• Tatlısu Mah. Şanlı Cad. No:50 Dream Towers A Blok Kat:3 Daire:14 Ümraniye/İstanbul

Sektörel Güç Olma Yolunda

Mekanik tesisat proje tasarımı ve mühendislik hesaplarında uzman olan firmamız kadrosundaki deneyimli çalışanları ile ürettiği projelerde kalite, güvenilirlik ve son teknolojiyi barındıran bir mühendislik şirketidir.

Kurulduğu günden itibaren Isıtma-Klima-Soğutma sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, ihtiyaçları ve çözüm yollarını araştırarak, %100 müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Faaliyet gösterdiğimiz konularda bugüne kadar yaptığımız çalışmaları ve çalışma ortaklığı kurduğumuz bazı firmaları referans listemizde bulabilirsiniz.

Kalite Programı

Misyonumuz hizmet verdiğimiz her alanda daima en iyi olmaktır. En iyi olmaktan anladığımız;
Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterinin memnuniyetini sağlamış, Çevresine duyarlı, kurallara saygılı, Referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bu amaçlara ulaşabilmek için temel ilkelerimiz;

Müşterimize hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak, Satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, Daima ulaşılabilir olmak, Her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek, En son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.

Tarihçe

2015

Kurulduk

Firmamızı, kazandığımız tecrübe ve birikimler ile kurduk.
2016

Gelişiyoruz

Yeni şantiyeler ve yeni ekipler ile daha hızlı ve kaliteli işlerle ilerliyoruz.
2017

Taşındık, Büyüdük

Daha iyi bir hizmet için yeni bir çalışma alanı ile buluştuk.
TANITIM KATALOĞUMUZU BURADAN İNDİREBİLİRSENİZ.
İndir